SO 29.10, 14.30 Heř. Městec - Skuteč

SO 5.11., 14.00 Skuteč - Litomyšl

FC SKUTEČ - Předměřice 3:4 ( 2:2)

Slavoj

Skutečští fotbalisté před slušnou návštěvou v nedělní podvečer podlehli nováčkovi Divize C. Hosté, kteří se ukázali ve velice dobrém herním světle, nýbrž ne v kázni. Nad každým výrokem sudího diskutovali, a ani jejich tvrdá hra nebyla dobrou vizitkou. V domácím dresu se blýskl hattrickem Zdeněk Dostál. Předměřice do poločasu dvakrát vedly, ale Skuteč dokázala vždy vyrovnat. Po přestávce hráči ve žlutomodrém měli více šancí, ale po jejich neproměnění divizionář utekl o  dvě branky a ve finiši už FC Skuteč neměla síly na vyrovnání.Hlavně Macháčkovo sólo přes půlku hřiště volalo po brance,ale sváteční střelec z malého vápna vysoce přestřelil. V dresu domácích se objevili čerstvé posily Hájek z Prosetína, Bačkovský ( Proseč) a dorostenec Vokál.

fotogalerie

Skutečští zahájili přípravu remízou - Noviny Chrudimska

HB

Havlíčkův Brod - FC Skuteč 2:2 (1:0). Branky: Dostál 2. Vzhledem k dovoleným měl trenér Zdeněk Dostál k dispozici pouze jedenáctku hráčů. Zápas s kvalitním soupeřem splnil očekávání, hosté se představili v sestavě: Kopecký - Vokál, Pečenka, M. Haman, Macháček - Sperát, R. Vodvárka, Škorpík, P. Haman - Kusý, Dostál.